Máte potíže s vodou, kanalizací či topením?

Jsme strážci vašich domovních, firemních a veřejných instalací.

Volejte nonstop 774 855 722

Instalatéři Praha

Podívejte se jaké nabízíme služby

Čištění kanalizace

Provádíme mechanické čištění kanalizace, monitorování kanalizace, čištění odpadu, opravy kanalizace a odpadu a další úkony s kanalizací spojené.

Havárie vody

Zajišťujeme plnou opravu vodovodních systému jak v bytových tak nebytových jednotkách. V okamžiku poruchy nás ihned kontaktujte.

Instalatérské práce

Poskytujeme i další typické instalatérské práce jako např. montáže praček, myček, umyvadla, wc, opravy rozvodů vody, bojlerů a spousty dalších služeb.

Topenářské práce

Komplexní topenářské práce a služby na nejvyšší úrovni včetně návrhu a instalace systému regulace topení, topných systémů a montáže topení a rozvodů.

Servis vířivých van

Kompletní servis vířivých van a bazénů, výměny a opravy poškozených částí například výměna masážních pump, cirkulačního čerpadla, trysek, sacích košů, pískové filtrace, řídící jednotky, displeje, ozonizátoru, UV lampy a dávkovače chemie.

Instalatéři Praha

NonStop havarijní služba!

Jsme experti na vodu, kanalizaci a instalatérské služby

Instalatéři Praha – Jsme specialisté v oboru čištění, opravy kanalizací, instalatérských prací, topenářských prací. Naše služby jsou dostupné nonstop 24/7 a u akutních havárií  garantujeme příjezd do 45 minut v Praze a jejím okolí. Zavolejte nám a vyřešte své potíže ihned!

Nové instalace

Provádíme absolutní rekonstrukci a instalaci vodovodních, topných a kanalizačních systémů.

Opravy

Naší nejsilnější stránkou jsou okamžité a akutní opravy topných, vodovodních a kanalizačních systémů.

Nonstop

Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnů, 365 dní v roce. Rozbil se vám vodovod 24.12 – obraťte se na nás.

Orientační ceník

Orientační ceník

Cena je vždy určena dle závažnosti případu. Informujte se prosím na naší telefonické lince, kde Vám přibližnou cenu rádi sdělíme. Náš operátor je k dispozici Non Stop.

Výjezd automobilu
07 : 00 – 16 : 00 650 Kč
16 : 00 – 07 : 00 650 Kč
Hodinová sazba
07 : 00 – 16 : 00 440 Kč / h
16 : 00 – 07 : 00 660 Kč / h

Naše služby

Čištění kanalizace

Provádíme čistění kanalizace a čištění odpadu. Provádíme mechanické čištění kanalizace – ve většině běžných případů ucpání tato metoda postačuje. Pokud se nepodaří čištění motorovou frézou zajistíme čištění kanalizace tlakovou vodou. Čistění kanalizace a čištění odpadu je naší nejfrekventovanější činností a proto garantujeme stoprocentní spokojenost. Kromě čistění kanalizace provozujeme také čištění odpadu. Máte ucpaný odpad v koupelně, na WC či neodtéká dřez v kuchyni, zkuste nejprve sami provést čištění odpadu. Pokud se ani toto nezdaří, obraťte se na nás, zajišťujeme čištění odpadu v domácnostech. Ucpaný odpad může být velice nepříjemný zejména o svátcích. Neváhejte se v tuto dobu obrátit na Aquabest – ucpaný odpad a veškeré další služby řešíme nonstop 24/7.

Havárie vody

Naše firma zajišťuje pro Prahu a okolí havarijní službu pro havárie vody na vodovodních instalacích a kanalizacích.

Zajišťujeme havarijní službu pro:

 • havárie vody na vodovodních instalací
 • poruchy vody

Havarijní služba je k dispozici 24 hodin denně , držíme pohotovost i o svátcích včetně Silvestra.

Pokud Vám doma či ve firmě neteče voda nebo jste vytopení a nevíte si rady, zavolejte nám – jsme specialisté na havárie vody, poruchy vody a instalatérské práce.

Žádné havárie vody nebo poruchy vody nás ještě nezastavili. Přesvědčte se sami a vyřešte všechny vaše problémy s vodou ihned.

Instalatérské práce

Vážení zákazníci, naše firma si Vám dovoluje nabídnout instalatérské práce. Nabízíme komplexní instalatérské práce v Praze a jejím okolí. Nevíte jak instalovat myčku, neodtéká vám odpad – zavolejte nám a objednejte si instalatérské práce k Vám domu. Patříme mezi špičkové instalatéry v Praze a jejím okolí, kteří se pyšní nepřeberným množstvím instalatérských prací. Podívejte se na náš ceník instalatérských prací a zjistěte kolik bude vaše oprava stát. Upozorňujeme Vás že ceník instalatérských prací je však pouze orientační a je vždy lepší projednat vaše problémy s operátorem na telefonu.

Topenářské práce

Společnost Aquabest již řadu let poskytuje topenářské práce, rekonstrukce topení a topných instalací. Zajistíme Vám tyto topenářské práce:

 • komplexní topenářské práce a služby na nejvyšší úrovni
 • instalace topení, montáž topení
 • návrha instalace systému regulace topení
 • návrhy topení a topných systémů
 • montáž a demontáž topení
 • instalace rozvodů topení a radiátorů

Naše topenářské práce garantují nejvyšší jakost. Vyzkoušejte naše topenářské práce. Jsme Topenáři praha a zajišťujeme servis topení a montáže 24/7. Neváhejte zavolat Aquabest a vyřešit své problémy s topením nebo nové montáže a instalace topení.

Hledáte topenáře pro montáž topení a instalaci rozvodů topení a radiátorů? Zajistíme topenářské práce, které požadujete v dobré kvalitě a termínu.

Hledáte topenáře pro opravu topného zařízení? Opravujeme topení všeho druhu, naši topenáři mají mnohaletou praxi.

Havárie kanalizace

Řešíte havárii kanalizace, ucpanou kanalizaci či ucpaný odpad, ucpaný odtok, ucpané wc? Pro tyto případy je tu pro Vás instalatérství Aquabest. Provedeme čištění kanalizace, čištění ucpaného odpadu, mechanické čištění odpadů, strojní čištění kanalizace a vyřešíme Vaše problémy. Jsme instalatéři nonstop a přijedeme kdykoliv budete potřebovat naši pomoc – 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Ucpaný odtok nebo ucpaný záchod pro nás nejsou žádnou překážkou. Svěřte Vaše problémy do našich rukou.

Havárie praha

Jsme instalatérská havarijní služba pro Prahu a okolí. Postaráme se o Vaše havarijní i dlouhodobé problémy. Jsme velice zkušení a profesionální instalatéři s 20-ti letou praxí. Naše instalatérská pohotovost již za tuto dobu pomohla u mnoha havárií vody, kanalizace, plynu i topení. Náš havarijní servis Vás nikdy nenechá ve štychu. Zavolejte a naši instalatéři okamžitě přijedou vyřešit Váš problém či dilema s instalací.

Spojte se s námi

Plný dům potíží? Není nic jednoduššího než nám ihned zavolat případně zanechat zprávu.

 • Aquabest
 • U Rybníčku 234
 • Velké Přílepy