Naše služby

Čištění kanalizace

Provádíme mechanické čištění kanalizace, monitorování kanalizace, čištění odpadu, opravy kanalizace a odpadu a další úkony s kanalizací spojené.

Opravy kanalizace

Naše společnost se specializuje na opravy kanalizace všeho druhu. S využitím moderních technologií a zkušeností našich odborníků jsme schopni zjistit příčinu problému a následně jej rychle a efektivně vyřešit.

Havárie vody

Zajišťujeme plnou opravu vodovodních systému jak v bytových tak nebytových jednotkách. V okamžiku poruchy nás ihned kontaktujte.

Čištění odpadu

Svěřte nám úklid a odstranění odpadu s kompletním servisem v oblasti čištění odpadu. S použitím nejmodernějších technologií a vybavení zajišťujeme vysokou kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Instalatérské práce

Poskytujeme i další typické instalatérské práce jako např. montáže praček, myček, umyvadla, wc, opravy rozvodů vody, bojlerů a spousty dalších služeb.

Servis vířivých van

Kompletní servis vířivých van a bazénů, výměny a opravy poškozených částí například výměna masážních pump, cirkulačního čerpadla, trysek, sacích košů, pískové filtrace, řídící jednotky, displeje, ozonizátoru, UV lampy a dávkovače chemie.

Servis bazénů

Rádi se postaráme o pravidelnou údržbu a servis Vašeho bazénu, včetně kontrol a úprav vody, čištění filtračních systémů, oprav a úprav bazénového povrchu a dalších důležitých prací.

Zařízení pro čištění kanalizace

Poskytujeme špičková zařízení pro čištění kanalizace, která jsou efektivní, spolehlivá a šetrná k životnímu prostředí.

Monitorování kanalizace

Provádíme pravidelné monitorování kanalizace pomocí moderní technologie, aby bylo možné včas odhalit případné poruchy a předejít tak větším problémům.

Výkopové práce

Provádíme široké spektrum výkopových prací, včetně přípravných prací pro stavbu, terénní úpravy, vykopávky pro kanalizace, vodovody a další inženýrské sítě.