Instalatérské práce

Instalatérské práce

Instalatéři naší firmy jsou profesionálně vyškolení a v Praze a Středočeském kraji zajišťují komplexní služby instalatérských prací. Zajistíme Vám veškeré instalatérské práceúdržbu vodoinstalačních zařízení v bytech, rodinných domech i činžovních domech. Zajišťujeme instalatérské práce v administrativních budovách, panelových domech i továrnách.

Provádíme jak drobné instalatérské práce, naši instalatéři Vám provedou odbornou opravu i drobné závady na instalaci v domácnosti. Vedle drobných oprav máme dostatečnou kapacitu i na instalatérské práce většího rozsahu.

Jak objednat instalatérské práce

Vážení zákazníci, naše firma si Vám dovoluje nabídnout instalatérské práce Máte poruchu na ústředním topení ? Naši instalatéři mají praxi v oboru vodovodních a kanalizačních instalací.

Jistě chcete znát cenu předem! Kontaktujte nás nejlépe telefonicky. Jsme schopni Vám po telefonu nahrubo odhadnout pracnost, nebo se dostavíme na místo a odhadneme cenu instalatérských prací rovnou.

Naši instalatéři

Instalatéři zajistí veškeré instalatérské práce nejrůznějšího typu. Nabízíme instalatérské práce včetně kompletní rekonstrukce koupelen a bytových jader. Nabízíme tyto instalatérské práce:

  • Rekonstrukce přívodů a rozvodů vody, rekonstrukce bytových jader
  • Instalace přívodů a rozvodů vody, instalace sanitárního zařízení
  • Opravy netěsností, disfunkcí přívodů, rozvodů vody a dalších